Navigation Menu+

dobrovoľníci dobrovoľníčky

Nemáme sponzorov. Máme výdavky. Bez nároku na honorár. Účinkujúci/e aj organizátori/ky. Nežiadame pomoc, chceme kooperáciu.

Princíp urobme si sami/é (lebo nikto iný to za nás neurobí) sa snaží dokázať, že dobrovoľná participácia a zdarný výsledok dokážu bzť tou motiváciou, ktorá stačí. Nie všetko sa deje pre peniaze. Ale, žiaľ ešte stále je to tak, že sa všetko deje za peniaze.

Aby sa nám Skapal pes fest 2017 podaril, potrebujeme, aby ste sa zapojili. (nie, nežiadame pomoc, prosíme o participáciu a kooperáciu.)

Nebudeme teda vypisovať čo máš spraviť, ak chceš, sám/sama navrhneš v čom si dobrý/á a čo si myslíš, že SPF17 prospeje. Nie sme tvoja mamka ani pán učiteľ, či verejná bezpečnosť 🙂

Sú veci, ktoré sme ale už rozbehli a išli by oveľa lepšie, keby nás bolo viac:

Sociálne siete

náš primárny zdroj inforácii a socializovania Skapatého psa. Zdieľaj, lajkuj a pozývaj kamoškov. Klasika, ale veľmi veľmi dôležitá. Pravidelne uverejňujeme rozhovory s kapelami a účastníkmi, píšeme články, ktoré nechcú byť recykláciou FB profilov kapiel, alebo veľkých festivalov. Rozhodli sme sa, že pôjdeme novinárčiť a písať a pýtať sa to, čo je pre nás dôležité.

Plagáty/nálepky

V tvojom meste, na zastávke kde čakáš, či v podniku kde sa stretávaš s kámošmi isto chýba náš plagát. Napíš nám, časť peňazí sme vyčlenili aj na to. Rozumne zváž, koľko potrebuješ a strategicky to rozmiestni na bezpečné miesta.

Dobrovoľníci

Keď si dočítal/a až sem tak sme radi. Tento rok budeme potrebovať dve ochotné sily. Ponúkame ti za to dvojtýždňový pobyt vo Vysokých Tatrách pre moju rodinu, let balóna a dastišic peňeži. 🙂 Ale fakt: budeme ťa potrebovať, pokojne nám napíš cez FB a skontaktujeme sa. Dik.